Teknoplus Makine Otomasyon Elektrik ve Elektronik San. Tic. Ltd. Şti., geçiş kontrol sistemleri imalatı, otomasyon, elektrik ve elektronik sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir mühendislik ve imalat şirketidir. Teknoplus Makine, 2011 yılında Ankara'da güvenlik alanında modern mühendislik uygulamalarını kullanarak yüksek kaliteli ürünler ve benzersiz çözümler sunmak üzere üretim faaliyetlerine başlamıştır.

Şirket, ağırlıklı olarak hidrolik yol blokları, otomatik ve manuel mantar bariyerler, hidrolik ve mekanik kapanlar, farklı tipte kollu bariyerler, kayar kapılar, kanatlı kapılar, turnikeler ve alt sistemleri gibi ürünlerin üretimini yaparak araç ve yaya geçiş kontrol sistemleri ve ideal güvenlik çözümleri sunmaktadır. Güvenlik endüstrisinin sürekli gelişen gereksinimlerini karşılamak için ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz.

Teknoplus, uzun yıllara dayanan tecrübesi, güvenlik alanındaki derin bilgisi ve sağlam üretim hattı sayesinde tüm dünyadaki müşterilerine yüksek kaliteli güvenlik sistemleri ürünleri ile kişiye özel ve pratik çözümler sunmaktadır. Teknoplus tarafından sağlanan tüm güvenlik erişim sistemleri, deneyimli ve yetenekli bir mühendislik ekibi ve teknik personel tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Sistemler, piyasadaki en yüksek güvenilirliğe sahip en kaliteli malzemelerden ve elektronik bileşenlerden, deneyimli işçilikle, gelişmiş ve özel üretim tesislerinde üretilmektedir.

Teknoplus markası altında yüksek kaliteli ürünler, araç ve yaya erişimini kontrol etmek, yüksek güvenlik gereksinimleri olan alanları korumak ve araç ve yaya trafiğini düzenlemek için kullanılmaktadır. Ürünlerimiz askeri üsler, devlet daireleri, polis büroları, büyükelçilikler, hava alanları ve araştırma merkezleri gibi intihar aracı saldırılarının tehdidi altındaki giriş-çıkış noktalarında güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca araç trafiğine geçici veya kalıcı olarak kapalı olan yaya yolları, okullar, caddeler gibi yerlerde, alışveriş merkezleri ve hastanelerde trafik ve yaya akışını kontrol etmek için güvenle kullanılmaktadır.

Teknoplus Makine, servis odaklı yaklaşımı ile başta Ortadoğu, Avrupa ve Afrika olmak üzere birçok ülkede güvenlik risk analizi, kurulum, devreye alma, bakım ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

ENTEGRE YÖNETİM POLİTİKASI